Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Definições

en: Form ID
pt: ID do formulário

en: Frequency
pt: Frequência

en: Operation
pt: Operação

en: Show
pt: Mostrar

en: Countdown
pt: Contagem decrescente
