Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Form ID
ru: ID формы

en: Frequency
ru: Частота

en: Operation
ru: Действие

en: Show
ru: Показать

en: Once
ru: Когда

en: Countdown
ru: Обратный отсчёт времени

en: Date from
ru: Дата начала

en: Date to
ru: Дата окончания

en: The settings have been saved
ru: Настройки были сохранены

en: Form id
ru: Идентификатор формы
