Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Operation
sk: Operácia

en: Show
sk: Zobraziť
