Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Show
ug: كۆرسىتىش
