Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Form ID
uk: ID форми

en: Frequency
uk: Частота

en: Operation
uk: Дія

en: Show
uk: Показати

en: Once
uk: Одноразово

en: Countdown
uk: Зворотний відлік

en: Date from
uk: Дата початку

en: Date to
uk: Дата закінчення

en: The settings have been saved
uk: Настроювання були збережене

en: Form id
uk: Ідентифікатор форми

en: Weekends
uk: У вихідні

en: Weekdays
uk: В робочі дні
