Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Operation
ast: Operación

en: Show
ast: Amosar
