Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Show
az: Göstər
