Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Operation
be: Аперацыя

en: Show
be: Паказаць
