Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Operation
ca: Operació

en: Show
ca: Mostra
