Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Operation
cs: Operace

en: Show
cs: Ukázat

en: The settings have been saved
cs: Nastavení bylo uloženo.
