Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Form ID
da: Formular ID

en: Operation
da: Handling

en: Show
da: Vis
