Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Show
el: Εμφάνιση
