Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Frequency
fi: Tiheys

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Show
fi: Näytä

en: Once
fi: Kerran
