Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Operation
gl: Operación

en: Show
gl: Amosar
