Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો
