Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: Operation
he: פעולה

en: Show
he: הצג
