Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: Operation
hu: Művelet

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Once
hu: Egyszer

en: Date from
hu: Kezdődátum

en: The settings have been saved
hu: A beállítások elmentése megtörtént
