Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Form ID
id: ID formulir

en: Operation
id: Operasi

en: Show
id: Tampilkan
