Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Show
is: Sýna
