Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Form ID
ja: フォームID

en: Frequency
ja: 周期的

en: Operation
ja: 操作

en: Show
ja: 表示
