Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Show
ka: ჩვენება
