Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Operation
lv: Operācija

en: Show
lv: Rādīt
