Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Show
my: ပြပါ
