Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: 300
ne: ३००
