Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Operation
pl: Czynność

en: Show
pl: Pokaż

en: Once
pl: Raz
