Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Form ID
ro: ID-ul formularului

en: Operation
ro: Operație

en: Show
ro: Arată

en: Date from
ro: Dată de la
