Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Frequency
sv: Frekvens

en: Operation
sv: Funktion

en: Show
sv: Visa

en: Once
sv: En gång
