Form Submission Timeout (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Operation
tr: İşlem

en: Show
tr: Göster
