FormAssembly (2.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Archived
fi: Arkistoitu
