FormAssembly (2.0.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Markup
ja: マークアップ

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Changed
ja: 変更済

en: - Please select -
ja: 選択してください

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Archived
ja: アーカイブ

en: Sync now
ja: 今同期

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻
