FormAssembly (2.0.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Markup
fa: نشانه گذاری

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
