FormAssembly (2.0.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Markup
gl: Marcado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: Archived
gl: Arquivado
