FormAssembly (2.0.1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Markup
hu: Jelölő

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Changed
hu: Módosítva

en: - Please select -
hu: – Választás szükséges –

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Archived
hu: Archivált

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
