FormAssembly (2.0.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: About
is: Um
