FormAssembly (2.0.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Markup
kn: ಗುರುತು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Key ID
kn: ಕೀಲಿ ಐಡಿ
