FormAssembly (2.0.1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Markup
ml: മാർക്ക്അപ്പ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
