FormAssembly (2.0.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Markup
vi: Mã định dạng

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: About
vi: Giới thiệu

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Key ID
vi: ID khoá
