FormAssembly (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Markup
cs: Značkování

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby
