FormAssembly (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Markup
ne: मार्कअप

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: About
ne: बारेमा
