FormAssembly (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Markup
ar: ترميز

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب
