FormAssembly (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Markup
gu: માર્કઅપ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
