FormAssembly (8.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Markup
eu: Marka

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
