FormAssembly (8.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Markup
tr: Biçim

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Changed
tr: Değişti

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Archived
tr: Arşivlendi
