FormAssembly (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve
