FormAssembly (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
