FormAssembly (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Markup
id: Penanda

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Client ID
id: ID Klien

en: Changed
id: Berubah

en: About
id: Tentang

en: Web services
id: Layanan-layanan web

en: Archived
id: Diarsipkan
