FormAssembly (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Markup
lv: Marķējums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi
