FormAssembly (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Markup
si: සලකූණ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
