FormAssembly (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Markup
ur: مارکاپ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں
