FormAssembly (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
